Velkoformátové razítko

Co to je to velkoformátové razítko XXL?

Klíčová slova: velkoformátové razítko, XXL razítko, razítko na potisk tašek
 

K přenosu kresby na požadované médium dochází pouze v úzkém pruhu, kdy se kolébka plynule překlápí – není třeba vyvinout tak velký tlak. Velkoformátové razítko má extrémně vysoký reliéf a velkou měkkost tiskové desky, tudíž vyrovnává i značné nerovnosti na tiskovém podkladě.

Toto revoluční kolébkové razítko je vhodné pro potisk papírových i PVC tašek, kartonů, krabic na víno. Hlavní uplatnění však najde v průmyslovém potisku ve všech odvětvích. Potisk dřevěných, štěpkových, MDF, HDF, OSB desek, latí, kulatiny, hranolů, překližek, dřevotřísek, polotovarů, dýhy, umakartu atd. Také pro potisk v expedicích - sudů, kartonů, palet atd.

Razítko je klasického typu. Je k němu však třeba velkoformátová speciální kovová poduška s filcovou náplní. Ta se velice jednoduše napustí požadovanou razítkovací barvou – máme v nabídce 5 základních odstínů - černá, modrá, červená, fialová, zelená. Buď klasická barva na savé materiály nebo rychleschnoucí na nesavé povrchy – například igelitové tašky. Zde se používá čirá poduška - ta se napustí speciálními barvou - rychleschnoucí např. na plast taktéž ve více odstínech. Pokud chcete změnit barvu - odstín - musíte mít pro každou barvu jinou podušku.

Toto opravdu revoluční razítko si získává stále větší popularitu. A je snad nepokazitelné - není tam žádná mechanická konstrukce.

XXL rozměry -  až do formátu A4 (220 x 260 mm) 
 
Před objednávkou je třeba se vždy podívat především na skutečný rozměr otisku a množství zamýšleného textu a grafiky. Vždy Vám zašleme návrh v elektronické podobě před vlastní výrobou na korekturu.

Doporučujeme si uvedený rozměr nakreslit na papír - jedná se opravdu o největší razítka na trhu. Velkoformátové kolébkové razítko získalo Hlavní cenu - INOVACE ROKU v soutěži POPAI Central Europe 2020

 

Včetně DPH