Výroba razítek

Razítka COLOP všech tvarů, velikostí, barev ✔ DATUMOVÉ razítko ✔ TEXTOVÉ razítko či razítko NA CESTY ✔ Nabízíme i expresní výrobu razítek či vlastní design razítka online

Textová razítka s logem

Textová razítka s logem

Textové razítko COLOP všech druhů a velikostí ✔ Od nejčastějších razítek s textem řady PRINTER ✔ až po profesionální textová razítka EXPERT

Datumová a Číslovací razítka

Datumová a Číslovací razítka

Datumové a číslovací razítko pro datum/text ✔ Razítko jako DATUMOVKA i ČÍSLOVAČKA ✔ PÁSKOVÉ razítko ✔ Robustní DATUMOVÉ razítko S TEXTEM i BEZ.

Speciální razítka

Speciální razítka

Speciální razítka ✔ Atypické razítko na míru, pečeť a pečetidla, reliéfní kleště, razítka na textil, repliky a historická razítka.

Velkoformátová razítka

Velkoformátová razítka

Největší samobarvící razítko na trhu ✔ S rozměrem až 220 x 260 mm ✔ 18 řádků textu pro Vaše tabulky, obsáhlá loga či grafy.

Tiskárna e-mark

Tiskárna e-mark

Plnobarevné elektronické razítko pro tisk ✔ Kombinace log, obrázků, grafiky, textů, aktuálního času a data

Reliéfní pečetidlo

Reliéfní kleště

Kvalitní pečetidla pro ražbu do vosku ✔ Do výroby, průmyslu, potravinářství, škol, ✔ Luxusní gravírování loga, monogramu, erbu či vlastního motivu.

Oborová razítka

Oborová razítka

Oborová razítka ✔ Poštovní, firemní, profesionální, veterinářská ✔ Razítka s vlastnoručním podpisem, razítka na dobytek.

Razítka se státním znakem

Razítka se státním znakem

Vzorové kulaté úřední razítko ✔ Úřední razítko s malým státním znakem podle platného zákona o užívání státních symbolů ČR.

Dřevená razítka

Dřevená razítka

Tradiční dřevěná razítka z tvrdého bukového dřeva ✔ Nabízíme kulatá i ta hranatá dřevěná razítka ✔ Dřevěná razítka přímo na míru

Akce / Sleva

Akce / Sleva

Hledáte razítko za přijatelnou cenu? ✔ Razítka v sadě? ✔ Dvě razítka za cenu jednoho? ✔ Razítka 1+1?

Příslušenství

Příslušenství

Příslušenství do razítek COLOP, TRODAT, SHINY ✔ Náhradní podušky ✔ Štočky (textové desky) ✔ Razítkovací barvy (lahvičky s barvou) ✔ Namáčecí podušky

Razítka dle katalogu

Razítka dle katalogu

Vyberte si z mnoha různých řad razítek ✔ COLOP, TRODAT, SHINY, REINER i z vlastní dílny REPRESS ✔ U nás máme vše!

Včetně DPH