Navigace
Filtr parametrů
Manufacturer
  1. COLOP9položka

Atypické razítko / na míru

Razítka sestavená zcela na míru a přání zákazníka - speciální znaky, loga, grafika a jejich rozmístění na razítku, otočné funkce, variabilní data.

V klasické nabídce hotových strojků nenajdete vše. Naším cílem je, pokud to jen trochu jde, vyjít zákazníkovi vstříc - v této rubrice najdete razítka na ryzí přání zakazníka - pro výrobu, do skladů a kanceláří. Speciální datumovky, české dny v měsíci a hodina (prodej vstupenek kina, divadla, galerie, technologické normy) repliky razítek (pro sběratele, pro filmaře) cenovky všech světových měn, značení pekařských a cukrářských výrobků, značení vajec, značení masa, dřevěných palet, kovová razídla, velkoformátové značení šablony - nástřiky atd...

Vzhledem ke složitosti celého výrobního procesu, specifikaci a požadavkům ohledně razítka doporučujeme nám předem napsat Vaše obecné představy a zaslat je buď na email razitka@repress.cz, nebo jednoduše vyplnit formulář u požadovaného produktu a odeslat všeobecnou objednávku.

Posoudíme technologické možnosti a obratem se Vám ozveme na vámi uvedený telefonický kontakt.

 

Pokud potřebujete natolik speciální razítko - nabízíme zcela revoloční razítko = kapesní tiskárnu COLOP e-mark. Možné tisknout plnobarevně, loga, fota, číslování (z telefonu/počítače pošlete otisk a "tiskárnou" vytisknete na požadované místo).

Velikostí tradičních páskových razítek lze odvodit z následujícího PDF - po vytištění 1:1 na formát A4.

 

Zobrazení Mřížka Seznam

9 položek

Nastavit sestupně
na stránce
Včetně DPH