Swing stamp

Co to je razítko SWING Stamp?

Klíčová slova: kolébkové razítko, velkoformátové razítko, XXL razítko, razítko na potisk tašek
 
Jedná se o první masivní velkoformátové kolébkové razítko typu válec-plocha. K přenosu kresby na požadované médium dochází pouze v úzkém pruhu, kdy se kolébka plynule překlápí. Razítko s názvem SWING Stamp se vyrábí ve dvou základních normalizovaných velikostech - cca A5 - 140x200 mm a cca A4 - 200x260 mm. Swing razítko je patentovaný systém firmy COLOP.
 
Toto revoluční razítko je vhodná pro potisk papírových i PVC tašek. Hlavní uplatnění však najde v průmyslovém potisku ve všech odvětvích. Potisk dřevěných, štěpkových, MDF, HDF, OSB desek, latí, kulatiny, hranolů, překližek, dřevotřísek, polotovarů, dýhy, umakartu atd. Také pro potisk v expedicích - sudů, kartonů, palet atd.
 
 
Toto razítko je vyrobeno ze dvou částí - jednu tvoří rukojeť a druhou kovová tisková deska. Tato konstrukce Vám dovolulí snadnou výměnu jedné tiskové desky za druhou, tzn. textovou kolébkovou desku z rukojeti snadno vyjmete a připevníte novou. Samotná textová deska (štoček) se usazuje do měkké pěnovky přilepené na kovové kolébce. Tato nové technologie je podstatně levnější než samonamáčecí InkJet.
 
Pro funkční set je nutné zakoupit samotné razítko SWING Stamp, prázdnou podušku TopPad (podle velikosti razítka buď TopPad 160/220, přip. TopPad 240/310) a malou 25ml láhev barvy dle výběru. Dokoupit lze i samostatné textové desky (více sad) - velikost A5, velikost A4.

 


Včetně DPH