NOVÉ RAZÍTKO

Razítka COLOP všech tvarů, velikostí, barev. DATUMOVÉ razítko, TEXTOVÉ razítko či razítko NA CESTY. Nabízíme i expresní výrobu razítek či vlastní design razítka online.

AKCE / SLEVA

AKCE / SLEVA
Hledáte razítko za přijatelnou cenu? / Razítka v sadě? / Razítko, které ale vydrží a neodejde po měsíc? / Kvalitní razítka se slevou? / Dvě razítka za cenu jednoho? / Razítka 1+1?
 

TEXTOVÉ RAZÍTKO

TEXTOVÉ RAZÍTKO
Textové razítko COLOP všech druhů a velikostí -- Od nejčastějších razítek s textem řady PRINTER -- až po profesionální textová razítka EXPERT.

KULATÉ RAZÍTKO

KULATÉ RAZÍTKO
Kulaté razítko COLOP. Kulaté razítko textové, datumové i kapesní. Kulatá razítka se státním znakem. Mnoho barev otisku.

DATUMOVÉ RAZÍTKO

DATUMOVÉ RAZÍTKO
Datumové a číslovací razítko pro datum / číslo. Razítko jako DATUMOVKA -- ČÍSLOVACÍ razítko -- DATUMOVÉ razítko S TEXTEM.

ČÍSLOVACÍ RAZÍTKO

ČÍSLOVACÍ RAZÍTKO
ČÍSLOVACÍ razítka. Číslovačky až o 13 číslech. Číslovací razítko s Vašim textem. Razítka s čísly. Číslovací razítka plastová, kovová i tradičně pásková.

E-MARK

E-MARK
Plnobarevné elektronické razítko pro tisk nespočtu kombinací log, obrázků, grafiky, textů, aktuálního času a data.
 
Možné též použit jako číslovačku či paginýrku s přetáčením číselné řady, včetně opakování. Kapesní tiskárna COLOP e-mark zvládné též tisk QR a čárových kódů.

SPECIÁLNÍ / OBOROVÉ

SPECIÁLNÍ / OBOROVÉ
Speciální a oborová razítka, např. poštovní, firemní, úřední, se státním znakem, veterinářská, s vlastnoručním podpisem, dřevěná, razítka na dobytek.

FIREMNÍ RAZÍTKO

FIREMNÍ RAZÍTKO
Nejčastější firemní razítka. Poradíme vybrat firemní razítko - datumové, textové, kulaté, kapesní + CO MUSÍ OBSAHOVAT FIREMNÍ RAZÍTKO.

KAPESNÍ RAZÍTKO

KAPESNÍ RAZÍTKO
Miniaturní kapesní razítka, která můžete mít vždy po ruce, vhodné zejména na cestách. Nově také razítko v kuličkovém peru!

RAZÍTKO BUDOUCNOSTI EOS

RAZÍTKO BUDOUCNOSTI EOS
Razítka s velice ostrou grafikou - ideální na kresby a fotografie. Až 20.000 otisků na jedno napuštěn. Žádná poduška. Zcela nová řazítek EOS FLASH

VELKOFORMÁT XXL RAZÍTKO

VELKOFORMÁT XXL RAZÍTKO
Největší samobarvící razítko na trhu. S rozměrem až 220 x 260 mm -- 18 řádků textu pro Vaše tabulky, obsáhlá loga či grafy.

MOTIVAČNÍ RAZÍTKO

MOTIVAČNÍ RAZÍTKO
Tiskátka a motivační razítka ø 22 mm. Motivační razítka pro učitele, pedagogy, školy, kroužky, rodiče, babičky i dědečky. Hodnotící razítka pro kancelář.

RELIÉFNÍ PEČETIDLO

RELIÉFNÍ PEČETIDLO

Kvalitní pečetidla pro ražbu do vosku, popř. reliéfní kleště k označení vystouplou plastickou grafikou. Vhodné do výroby, průmyslu, potravinářství, škol, tak i pro luxusní gravírování firemního loga, monogramu, rodového erbu či vlastního motivu.

DŘEVĚNÉ RAZÍTKO

DŘEVĚNÉ RAZÍTKO
Stále dáváte přednost osvědčeným dřevěným razítkům? Nabízíme kulatá i ta hranatá! Dřevěná razítka přímo Vám na míru, výhodné ceny!

razítka dle katalogu

razítka dle katalogu
Vyberte si z 11 různých řad razítek COLOP, od zákládní PRINTER, až po profesionální EXPERT a CLASSIC, či potřebujete spíš razítko na cesty POCKET STAMP či zhotovit během 20 minut EXPRESNÍ EOS? U nás máme vše!
Průvodce výběrem razítka - obchodRAZÍTEK.cz