RELIÉFNÍ PEČETIDLO

Reliéfní razítko - označované též jako slepotisk, plastotyp, Braillovo písmo, ex libris. Vámi požadovaná grafika se zdigitalizuje a pomocí speciálního strojku dojde k vytlačení do tiskoviny - papíru. Dojde k prolisu a výsledný motiv vystupuje plasticky nad rovinu tiskoviny - nedá se již vrátit zpět. Raznice a patrice ve strojku přenese grafiku bez barvy na papír.

Pečetidlo - typář - měla v dřívější době různé tvary. Byly vyráběny z bronzu, stříbra, zlata, slonoviny, tvrdých dřev. Bylo základních 5 typologií: nápisové, obrazové, portrétní, znakové, kombinované. V dnešní době se pečetidla používají k originálnímu označení certifikátů, úředních dokumentů, obálek, svatebních oznámení, vína, zásilek nebo při speciálních příležitostech. Podstatně zvýší prestiž Vašich dokumentů.

Kromě reliéfních razítek a pečetidel nabízíme také TVAROVOU 3D RELIÉFNÍ HOLOGRAFICKOU PEČEŤ. Aplikace na tiskovinu nebo na předsekané tvarové samolepce - přelepka – viz Holografická pečeť na GUARDED.eu. Slouží současně i jako ochranný naprosto nekopírovatelný prvek, který můžete lepit na vaše důležité tiskoviny, akcie i reklamní zboží - víno atd. Při výrobě je možno aplikovat i ochranný chybový prvek - včetně gilošů.

  • Reliéfní otisk - obchodRAZITEK.cz
  • Reliéfní otisk - obchodRAZITEK.cz

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

položek: 15

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

položek: 15

holografické pečetě || GUARDED.eu
Průvodce výběrem razítka - obchodRAZÍTEK.cz