OBOROVÁ

Vzorové kulaté oborové razítko bez státního znaku ✔ Oborová razítka pro Advokáty, auditory, revizní techniky, podatelny apod. ✔ Firemní razítka ✔ Razítka pro účetní & Lékařská razítka.

Firemní razítko

Firemní razítko

Nejčastější firemní razítka ✔ Poradíme vybrat firemní razítko - datumové, textové, kulaté, kapesní ✔ CO MUSÍ OBSAHOVAT FIREMNÍ RAZÍTKO.

Úřední se státním znakem

Úřední se státním znakem
Vzorové kulaté úřední razítko s malým státním znakem podle platného zákona o užívání státních symbolů ČR.
 
Úřední razítka pro Notáře, Soudy, Soudní znalce, Soudní tlumočníky, Školy, Instituce, Města, Magistráty, Obecní úřady, Obce, exekutorské úřady, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků (ČKAIT),...

Profesní razítko

Profesní razítko

Vzorové kulaté oborové razítko bez státního znaku ✔ Profesní razítka pro Advokáty, auditory, revizní techniky, podatelny apod.

Legalizační & Vidimační & Ověřovací razítko

Legalizační & Vidimační & Ověřovací razítko
Ověřovací razítka určená k ověřování podpisu a vidimaci opisu (kopii). Vidimace ověřuje doslovnou shodu opisu s jejím originálem, legalizační doložka naopak pravost podpisu.
 
Nová podoba legalizačního razítka platná od 1. 7. 2022 - účinnost vyhl. č. 154/2022 Sb.

Lékařské razítko

Lékařské razítko

Razítka pro lékaře, razítka pro doktory. Dva typy lékařských razítek do ordinace. Verze se 4 a 5 řádky. Nechybí ani datumové razítko pro lékárny.

Účetní razítko

Účetní razítko

Komplexní sortiment účetních razítek, razítek pro účetní. Razítka pro zaznamenání účetního případu, předkontaci, zaúčtování, určení odpovědnosti. Datumové i čistě textové.

Potravinářské razítko

Potravinářské razítko

Speciálně vyrobená veterinární razítka s vysokým reliéfem. Razítko určené např. ke značení masa. Razítko na sušenky, razítko k výrobě květinových ozdob. Hygienické!

Poštovní razítko

Poštovní razítko
Homologovaná a schválená varianta poštovních razítek pro Českou poštu. Pro vnitrostátní, tak i mezinárodní zásilky. Zkratku služby a číslo dohody si snadno vyberete ve výběru razítka - šablony. Zahraniční pošta - Dialogpost, Infopost.
 
Vše v provedení Microban - antibakteriální úprava s atestem. 

Razítko s podpisem

Razítko s podpisem

Zjednodušte si podepisovaní dokumentů svým razítkem s podpisem ✔ Razítka s Vašim vlastním jménem a podpisem ✔ Není vhodné na podpis smluv a dalších závazných dokumentů.

Repliky & Historické razítko

Repliky & Historické razítko

Renovace starých razítek - tvorba replik textových částí historických razítek. Osazení původních textů a grafiky do nového razítka (dřevěného i automatického).

Včetně DPH