Navigace
Aktivní filtr pro
  1. Kategorie Úřední se státním znakem Odstranit tuto položku
Filtr parametrů
Kategorie
  1. Razítko pro soudy1 položka
  2. Razítko pro daňové poradce1 položka
Manufacturer
  1. COLOP7položka

OBOROVÁ

Vzorové kulaté oborové razítko bez státního znaku ✔ Oborová razítka pro Advokáty, auditory, revizní techniky, podatelny apod. ✔ Firemní razítka ✔ Razítka pro účetní & Lékařská razítka.

Firemní razítko

Firemní razítko

Nejčastější firemní razítka ✔ Poradíme vybrat firemní razítko - datumové, textové, kulaté, kapesní ✔ CO MUSÍ OBSAHOVAT FIREMNÍ RAZÍTKO.

Úřední se státním znakem

Úřední se státním znakem
Vzorové kulaté úřední razítko s malým státním znakem podle platného zákona o užívání státních symbolů ČR.
 
Úřední razítka pro Notáře, Soudy, Soudní znalce, Soudní tlumočníky, Školy, Instituce, Města, Magistráty, Obecní úřady, Obce, exekutorské úřady, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků (ČKAIT),...

Profesní razítko

Profesní razítko

Vzorové kulaté oborové razítko bez státního znaku ✔ Profesní razítka pro Advokáty, auditory, revizní techniky, podatelny apod.

Legalizační & Vidimační & Ověřovací razítko

Legalizační & Vidimační & Ověřovací razítko
Ověřovací razítka určená k ověřování podpisu a vidimaci opisu (kopii). Vidimace ověřuje doslovnou shodu opisu s jejím originálem, legalizační doložka naopak pravost podpisu.
 
Nová podoba legalizačního razítka platná od 1. 7. 2022 - účinnost vyhl. č. 154/2022 Sb.

Lékařské razítko

Lékařské razítko

Razítka pro lékaře, razítka pro doktory. Dva typy lékařských razítek do ordinace. Verze se 4 a 5 řádky. Nechybí ani datumové razítko pro lékárny.

Účetní razítko

Účetní razítko

Komplexní sortiment účetních razítek, razítek pro účetní. Razítka pro zaznamenání účetního případu, předkontaci, zaúčtování, určení odpovědnosti. Datumové i čistě textové.

Potravinářské razítko

Potravinářské razítko

Speciálně vyrobená veterinární razítka s vysokým reliéfem. Razítko určené např. ke značení masa. Razítko na sušenky, razítko k výrobě květinových ozdob. Hygienické!

Poštovní razítko

Poštovní razítko
Homologovaná a schválená varianta poštovních razítek pro Českou poštu. Pro vnitrostátní, tak i mezinárodní zásilky. Zkratku služby a číslo dohody si snadno vyberete ve výběru razítka - šablony. Zahraniční pošta - Dialogpost, Infopost.
 
Vše v provedení Microban - antibakteriální úprava s atestem. 

Razítko s podpisem

Razítko s podpisem

Zjednodušte si podepisovaní dokumentů svým razítkem s podpisem ✔ Razítka s Vašim vlastním jménem a podpisem ✔ Není vhodné na podpis smluv a dalších závazných dokumentů.

Repliky & Historické razítko

Repliky & Historické razítko

Renovace starých razítek - tvorba replik textových částí historických razítek. Osazení původních textů a grafiky do nového razítka (dřevěného i automatického).

Včetně DPH